تعمیر موبایل در منزل


تعمیر موبایل در منزل

شما می توانید جهت مشاوره و استعلام هزینه تعمیر موبایل با شماره 02166320236 تماس بگیرید
و یا از طریق کلیک روی   ثبت درخواست   اقدام نمایید .

تعمیر موبایل در منزل

لطفا جهت آشنایی بیشتر با مجموعه آوافیکس و روند تعمیر موبایل توسط این مجموعه در ادامه مطلب همراه ما باشید.

همراه داشتن همیشگی گوشی موبایل قطعا احتمال آسیب دیدگی آن را بیشتر می کند و ممکن است هر لحظه گوشی موبایل شما از دستتان به زمین بیفتد و یا در اثر اتفاقات ناگوار آسیب ببیند.

در چنین شرایطی امکان تعمیر موبایل در منزل می تواند تنها خبر خوب برای شما باشد زیرا دیگر دغدغه پیدا کردن یک تعمیرکار مجرب , ترک محل کار و تحمل ترافیک و شلوغی برای رساندن گوشی به تعمیرکار و سپس پیگیری و تحویل آن را نخواهید داشت .

شایع ترین آسیب دیدگی های موبایل شکستن صفحه نمایش یا ال سی دی در اثر ضربه و یا سوختن آن به دلیل آب خوردگی می باشد و در رده بعدی تخلیه زودهنگام باتری به دلیل تمام شدن عمر مفید آن یا در اثر عوامل دیگر مانند خیس شدن و ... می باشد.

در هر صورت گوشی شما به هر دلیلی که آسیب دیده است به آوافیکس اعتماد کنید.

آوافیکس با اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت , معدن و تجارت و  همچنین مجوز تعمیرات از اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی یک مرکز معتبر و قانونی می باشد و شما می توانید با آرامش خاطر تعمیر موبایل خود را به آوافیکس بسپارید .

آوافیکس متشکل از واحد های تعمیرات تخصصی سامسونگ ,تعمیرات تخصصی آیفون ,تعمیرات تخصصی هواوی ,تعمیرات تخصصی سونی ,تعمیرات تخصصی ال جی و تعمیرات تخصصی اچ تی سی می باشد و تمام تکنسین های واحدهای مختلف علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی , دارای سال ها تجربه کاری هستند و به خاطر استفاده از قطعات اورجینال پس از تعمیر گوشی به شما ضمانت نامه ارائه می کند .

آوافیکس با اعزام نیروهای متخصص به محل شما در سریع ترین زمان ممکن گوشی موبایل شما را در حضور خودتان تعمیر می کنند و خبر خوب این است که هزینه ایاب و ذهاب تکنسین ها به محل شما رایگان است.

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page